RSS
piątek, 29 lipca 2011
Co z tymi facetami?

Coraz częściej natrafiam w sieci na różnego rodzaje blogi poswięcone podrywaniu kobiet. Uwodzenie stało się dla wielu źródłem dochodów. Powstają całe szkoły, które za grube pieniądze sprzedają swoją filozofię facetom, którzy nie czują się zbyt pewni we własnej skórze.

Spora winą obarczyłabym nas - kobiety. Sukces tych wszystkich szkół to wg mnie posredni skutek tego, że współczesny mężczyzna coraz bardziej boi się podejść do kobiety i ją poderwać. Nie znaczy to, że od razu mamy zrezygnować z prtaw, które na przestrzeni lat sobie wywalczyłyśmy. Pora jednak znów zatroszczyć się o zapomniane męskie ego.

z takimi mężczyznami bedziemy o wiele szczęśliwsze, a i Panowie będą mogli w końcu też poczuć się dobrze sami z sobą. Zadbajmy o naszych mężczyzn i pokazmy, jak moga sobie z nami radzić :)

sobota, 12 marca 2011
UWAGA!

Blog przeniesiony na stronę http://ksiazka.marleny.pl/

 

Zatem wszystkie najciekawsze recenzje książek będą właśnie pod tym adresem

czwartek, 03 lutego 2011
milczący przyjaciel

Bardzo długo uciekałam w świat fantazji. Wolałam zaciszne strinnice książki, niż ryzykowne życie...


Później kategorycznie stwierdziłam, ze to jest złe. Obarczyłam książki główną odpowiedzialnością za wszelkie niepowodzenia w życiu towarzyskim. Wykpiłam romantyzm i ckliwe wartości tak nierealne w rzeczywistości.


Dziś znów znajduję w książce przyjaciela. Takiego, co bawi i takiego, co uczy. Po prostu zrozumiałam, że książki są jak ludzie. Niektóre zwiodą na manowce, inne uratują dobrym słowem.


Mam nadzieję, że uda mi się tutaj wskazać na kilku naprawdę świetnych książkowych przyjaciół.

 


środa, 02 lutego 2011
ponoć pierwsze zdanie jest najtrudniejsze

Rok 2010 był dziwnym rokiem. To taki rok, kiedy wszytsko spada Ci na głowę, a Ty już nawet nie masz sił pytać się "co jeszcze?". Mimo wszystko był to dobry rok. Rok zmian i ciągłych przeprowadzek.


Przy okazji tychże odkryłam, że jestem posiadaczką całkiem fajnej biblioteki. Przy okazji bezrobocia przekonałam się, że książki dają wiedzę i chwilę radosnego odprężenia.

 

Pozwólcie, że trochę tu o tych książkach popiszę. Jestem też chodzącym wirem nowych pomysłów i myśli - tego tu też pewnie nie zabrakie. A co więcej - uwielbiam poznawać opinię innych na temat różnych książek.

 

Bądźcie tak kochani - dzielcie się ze mną!